O nas

Solidny producent to gwarancja najlepszych mebli kuchennych na zamówienie!

Firma CLOUD powstała w 1996 roku, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar. Jesteśmy grupą profesjonalnych stolarzy, projektantów i rzemieślników. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w branży, którzy zapewnią Państwu nie tylko najwyższą jakość usług, lecz również doskonałą obsługę.

Od początku istnienia naszej firmy zadowolenie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Szczególnie dbamy o to, by zaskakiwać ich jakością naszych produktów oraz nowatorskim podejściem w procesie projektowania. Na przestrzeni prawie 20 lat współpracowaliśmy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami czy przedsiębiorstwami, dla których projektowaliśmy meble różnego rodzaju. Bez względu na rodzaj zlecenia, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na nowoczesne, oryginalne i funkcjonalne projekty oraz doskonałe wykonanie.

Bez względu na rodzaj zleconego projektu mogą być Państwo pewni, że zrealizujemy powierzone nam zadanie dbając o najmniejszy nawet szczegół. Projekt garderoby, szafy wnękowej, mebli kuchennych lub biurowych – firma CLOUD udzieli Państwu wyczerpujących informacji na temat oferty, zarówno jeśli chodzi o dostępne materiały, jak i propozycję projektów. Udostępniamy Państwu do wglądu zarówno zdobyte referencje, jak i zdjęcia dotychczasowych realizacji, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja.

Wykonujemy indywidualne projekty drewnianych mebli, tak by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom. Dbamy o kompleksowość oferty i niezawodność usług – na okucia firmy BLUM oferujemy dożywotnią gwarancję!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!